
Топ
-50%
📘 Бізіборд-книжка валіза для розвитку дитини
1 200 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97
+380 (50) 204-11-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий розвиваючий бізіборд у формі зручної валізки — справжня знахідка для малюків!
Усередині дитина знайде різні завдання: застібки, блискавки, ґудзики, шнурівки, липучки та навіть годинничок. Така іграшка допомагає тренувати дрібну моторику, логіку, увагу, пам’ять і навички самообслуговування.
✅ Розвиває мислення, уяву та координацію
✅ Допомагає вчитися одягатися самостійно
✅ Зручна у форматі книги-валізки — можна брати з собою в дорогу
✅ Яскравий дизайн, безпечні матеріали
Підійде дітям від 1,5 до 5 років.
Ідеальний подарунок, який подарує користь та захопливу гру!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КНР |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Фетр |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 300 г |
| Товщина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 600 ₴












