
Топ
-50%
Дерев’яний пазл Метелик, дитячий , розвиваючий для малюків, іграшка з дерева , навчальний пазл
260 ₴
130 ₴
- В наявності
- Код: 78
+380 (50) 204-11-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яний пазл Метелик — яскрава, безпечна іграшка, яка допоможе малюкам розвивати дрібну моторику, логічне мислення та уважність. Великі деталі зручні для маленьких ручок, а деревина з фарбами на водній основі гарантує безпечну гру.
Підходить для дітей від 1 років, чудово підійде для домашніх занять або як подарунок.
Характеристики:
- Матеріал: дерево
- Розмір: 14,8 × 14,8 × 0,4 см
- Безпечні фарби на водній основі
- Вік: 1+ роки
Переваги:
- Розвиває моторику та логіку
- Яскравий, привабливий дизайн
- Екологічно чисті матеріали
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КНР |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Комахи |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 14.7 мм |
| Ширина упакування | 14.7 мм |
| Висота упаковки | 14.7 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 14.7 см |
| Ширина | 14.7 см |
| Товщина | 3 см |
| Висота | 14.7 см |
- Ціна: 130 ₴








