
Топ
-50%
Набір для сортування 56 деталей з мисочками і пінцетом | Розвиваюча гра для дітей
940 ₴
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28
+380 (50) 204-11-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий розвивальний набір для малюків, який допомагає вивчати кольори, форми та тренувати дрібну моторику.
У комплекті є різнокольорові мисочки, пінцет та фігурки у вигляді тваринок. Дитина зможе сортувати їх за кольорами чи видами, розвиваючи логіку, увагу та координацію.
✅ 56 деталей у наборі
✅ Зручний пінцет для розвитку моторики
✅ Безпечні матеріали
✅ Чудова іграшка для навчання через гру
Такий набір подарує дитині не лише веселощі, а й користь кожного дня 🌈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КНР |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 56 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 9 мм |
| Ширина упакування | 9 мм |
| Висота упаковки | 17 мм |
- Ціна: 470 ₴









