
Новинка
Дитячий мольберт 2 в 1 «Динозавр» із конструктором та маркерною дошкою
2 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34
+380 (50) 204-11-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мольберт 2 в 1 «Динозавр» — яскрава розвиваюча іграшка, яка допоможе малюку цікаво проводити час і навчатися у грі.
🦖 Функціонал:
- Маркерна дошка для малювання та навчання — пишіть маркерами, стирайте та створюйте нові шедеври.
- дошка з фігурками-пазлами тренує мислення, моторику та фантазію.
- Стійка конструкція з поличкою для зберігання аксесуарів.
🎨 Розвиває:
- творче та просторове мислення
- уяву і логіку
- уважність та посидючість
- дрібну моторику
✨ Мольберт поєднує гру й навчання, робить дозвілля малюка корисним і веселим. Ідеально підходить для подарунка.
✅ Комплектація набору:
- 32 елементи конструктора (магнітні фігурки)
- 4 зразки для малювання
- 4 кольорові крейди
- 3 маркери на водній основі
- 1 стирачка (ластик)
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Виробник | КНР |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Так |
| Поличка | Так |
| Коліщата | Ні |
| Максимальная ширина холста | 25 мм |
| Максимальная длина холста | 25 мм |
- Ціна: 2 200 ₴










